Twój koszyk jest pusty

nasze produkty

bobble 1000ml carry cap

bobble 550ml classic

bobble 550ml carry cap

bobble 650ml sport

Sygnowane butelki bobble Karima Rashida na aukcji charytatywnej WOŚP!

 

Butelki bobble cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Ich popularność wynika z faktu oszczędności, jakie daje używanie bobble, jak również jest efektem wysokiej użyteczności i unikalnego designu. Projekt butelki oczyszczającej wodę bobble, autorstwa Karima Rashida, wyróżnia jeszcze jedna cecha. Pomoc potrzebującym.

Karim Rashid, który projektował dla takich marek jak Swarovski, Prada czy Kenzo, chcąc wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazał 10 sygnowanych przez siebie butelek bobble na rzecz aukcji charytatywnych na Allegro.pl. Dzięki jego wsparciu, środki uzyskane na licytacji bobble zostaną przekazane na rzecz WOŚP i wspomogą Orkiestrę w swych działaniach statutowych, w szczególności w zakresie ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Stań się częścią sukcesu bobble dla WOŚP. Weź udział w licytacji jednej z 10 butelek bobble sygnowanych przez Karima Rashida. Wylicytuj wyjątkowe bobble (jest tylko 10 sztuk takich butelek na świecie) i wesprzyj Orkiestrę. Licytacje trwają do 13 stycznia 2013 roku - dnia Wielkiego Finału WOŚP.

Aukcje dostępne są na portalu aukcyjnym Allegro.pl

Tylko w lutym masz okazję skorzystać z świetnej okazji do zakupu bobble. Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 100zł, a Twoje zamówienie dostarczymy do Ciebie bezpłatnie. To idealny moment na zakup bobble na prezent Walentynkowy, Dzień Kobiet lub inną okazję. Flirtuj i filtruj razem z bobble!

Pokaż swoim bliskim, że troszczysz się o nich - dzięki bobble masz pewność najwyższej jakości made in USA, wspaniały design by Karim Rashid oraz najwyższą funkcjonalność. Przekonaj się o zaletach filtrowania wody z bobble i skorzystaj już teraz z darmowej dostawy bobble.

 

Pierwsze takie miejsce w Polsce !

 

Wegetariański i Wegański Ośrodek Wypoczynkowy „Drzewo Życia” w Sianowie na Kaszubach powstał z potrzeby stworzenia miejsca, w którym każdy wege gość będzie się czuł jak u siebie. Właścicielom zależało aby zapewnić wypoczynek na europejskim poziomie, który jednocześnie będzie etyczny i ekologiczny. Bo przecież wypoczywać możemy także bez uszczerbku dla naszych idei, przyrody czy zwierząt.

Ośrodek znajduje na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, na turystycznym szlaku kaszubskim nad jeziorem Sianowskim, a to wszystko, zaledwie 50 km od Gdańska.

 

Jest to niewątpliwie tak ciekawe miejsce pod względem przyrodniczym, że praktycznie każdy amator sportu znajdzie w jego okolicach coś dla siebie. Możesz pobiegać nad pobliskim jeziorem Sianowskim, uprawiać nordic walking w pięknych lasach Mirachowskich, wybrać się na wycieczkę trasami rowerowymi, czy uprawiać sporty wodne, a i dla amatorów górskich wędrówek coś się znajdzie, bo mamy w okolicy najwyższe góry w północnej Polsce.

 

 

 

 

Prócz atrakcji przyrodniczych w Ośrodku czekają na gości liczne udogodnienia mające na celu uczynić pobyt miłym i ciekawym, są to między innymi:

  • sauna;
  • masaże;
  • sala fitness;
  • ogród z domkiem letnim;
  • kominek na zewnątrz;
  • piec do wypieku chleba na zewnątrz;
  • miejsce na ognisko;
  • pokazy filmów o zielonej tematyce;
  • lekcje jazdy konnej – latem;
  • kuligi – zimą;

 

Chcemy aby Wegetariański i Wegański Ośrodek Wypoczynkowy „Drzewo Życia” odgrywał znaczącą rolę w propagowaniu idei wegetarianizmu i weganizmu, życia zgodnie z naturą, ekologicznie, etycznie bez przemocy i okrucieństwa wobec zwierząt. Dlatego też domowi pupile naszych gości są u nas mile widziani.

Ośrodek dysponuje miejscami dla 25 gości w wygodnych pokojach i apartamentach 2,3,4,5, osobowych, każdy z pokoi jest wyposażony w łazienkę i toaletę. Nasze pokoje mają za zadanie zapewniać komfort gości niezależnie od tego czy jest to para wegan z kotem, wegetariańska rodzina z dziećmi, czy grupa wege sportowców.

Zapewniamy wegetariański i wegańskie menu na cały dzień – śniadania, obiady (dwa dania + deser) i kolacje. Posiłki są nielimitowane co w praktyce oznacza, że każdy ma możliwość najedzenia się do syta. Istnieje także możliwość dostosowania posiłków do specjalnych wymagań lekarskich.

 

 

 

Zarówno posiłki wege jak i wegan przygotowywane są z zachowaniem restrykcyjnych zasad i wymagań każdej z diet. Jednakże niezależnie od rodzaju diety każdy gość otrzyma kompletny, wartościowy posiłek oparty na wieloletnim doświadczeniu oraz ciągle doskonalonych innowacyjnych recepturach, bo nasza kuchnia nie stoi w miejscu a ciągle się rozwija.

I co najważniejsze w naszym Ośrodku nigdy nie poczujesz się przy posiłku jak ktoś dziwny.

 

Zapraszamy

www.drzewozycia.org/wczasy

www.facebook.com/wegewypoczynek

Skorzystaj z promocji darmowych filtrów do dzbanka bobble jug

Dzbanek bobble to doskonale zaprojektowany, wysoce funkcjonalny produkt codziennego użytku. Jest szybszym, mądrzejszym i bardziej eleganckim rozwiązaniem od zwykłych dzbanków filtrujących wodę, które dotąd zajmowały tyle miejsca w Twoim domu. bobble jug jest również niewiarygodnie smukły. Może pomieścić więcej wody, niż sugerowałby jego wygląd, a jego elegancki wygląd pozwala na podawanie w nim wody jak w karafce. Uzdatnianie wody z bobble jug to elegancki i oszczędny sposób na filtrowaną wodę.

 

bobble make water better™
Oficjalna Strona bobble w Polsce | butelki bobble | filtrowanie wody | dzbanki filtrujące bobble jug | oczyszczanie i uzdatnianie wody bobble

W nadawanym niedawno programie Pani Gadżet w porannym programie Dzień Dobry TVN butelki bobble zostały wskazane - i to zupełnie trafnie - jako świetny gadżet dla dorosłych i dla dzieci. Butelki bobble można zabrać ze sobą w podróż lub do pracy, gdzie zapewnią Ci czystą i świeżą wodę. Filtrowanie wody jeszcze nigdy nie było tak proste, prawda?

Obejrzyj materiał w TVN Player już teraz.