Twój koszyk jest pusty

nasze produkty

bobble 1000ml carry cap

bobble 550ml classic

bobble 550ml carry cap

bobble 650ml sport

co to jest bobble?

 • bobble to cała gama produktów służących do filtracji wody kranowej i nawadniania. Butelki bobble posiadają wymienny filtr węglowy, który usuwa zanieczyszczenia z wody kranowej w trakcie picia. Dzbanki bobble jug służą do filtracji wody kranowej w domu. Wszystkie produkty bobble wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów, wolnych od BPA, ftalanów i PCV. Produkty bobble to innowacyjne i designerskie podejście do niezwykle ważnej kwestii - nawodnienia. Dzięki bobble masz pewność najwyższej jakości filtracji, oszczędzasz pieniądze i środowisko.

dlaczego warto korzystać z bobble?

 • Około 38 miliadrów plastikowych butelek ląduje na wysypiskach każdego roku. Używając butelki bobble, która wyprodukowana jest ze zrecyklingowanych materiałów, możemy wspólnie przyczynić się do zmniejszenia produkcji niepotrzebnych odpadów. Butelka bobble pomaga rozwiązać ten problem, gdyż sama jest wyprodukowana ze zrecyklinowalnych materiałów. Butelkowana woda to również kosztowne przyzwyczajenie. Polacy wydają rocznie 3 miliardy złotych na wodę butelkowaną. bobble można napełnić 300 razy, zanim trzeba będzie zmienić filtr. Przy codziennym użytku bobble pozwala zaoszczędzić przynajmniej 720 zł rocznie na czymś tak powszechnym, jak picie wody.

jak zacząć korzystać z bobble?

 • Przed użyciem bobble, napełnij ją wodą i delikatnie wyciśnij wodę przez filtr. To powinno wypłukać zawiesinę luźnego węgla aktywnego i przygotować butelkę do użycia.

z czego wykonana jest bobble?

 • bobble wykonana jest z plastiku PET zaaprobowanego przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków, wolnego od Biosfenolu A i PCV i jest w 100% recyklingowalna.

czy możecie szczegółowo opisać jak bobble filtruje wodę?

 • bobble opiera się na filtrze z węgla aktywowanego, potwierdzonego i skutecznego absorbentu zanieczyszczeń. Gdy woda przepływa przez naładowaną dodatnio powierzchnię węgla, ujemnie naładowane jony zanieczyszczeń przywierają do niego, gdzie pozostają.

regularne mycie

 • bobble powinno być regularnie myte ręcznie w ciepłej wodzie z płynem, przez co pozbędziesz się zanieczyszczeń i bakterii z jej powierzchni. Filtr bobble można co jakiś czas włożyć do wrzącej wody, by usunąć zanieczyszczenia, które mogły osadzić się na filtrze bobble. Butelki i dzbanka bobble nie można myć w gorącej wodzie ani w zmywarce.

gdzie jest produkowana bobble?

 • bobble jest dumnie produkowana w USA, przyczyniając się do rozwoju “zielonego biznesu”, dbającego o środowisko i ekologię.

z czego składa się filtr?

 • Węgiel aktywny i zrecyklingowany plastik PET.

kto zaprojektował bobble?

 • bobble zaprojektował znany i ceniony na całym świecie projektant przemysłowy Karim Rashid.

ile mogę zaoszczędzić używając bobble?

 • Koszt butelki bobble wynoszący ok. 50 zł wraz z filtrem, pozwalającym przefiltrować 150 litrów wody. Każdy kolejny filtr bobble pozwoli zaoszczędzić Ci setki złotych, jeśli przestaniesz używać zwykłej wody butelkowanej. Nie trzeba być wybitnym matematykiem, by zobaczyć, że bobble pozwoli zaoszczędzić Ci naprawdę górę pieniędzy.

jak działa filtr bobble?

 • To bardzo proste - filtr oczyszcza wodę gdy ją pijesz. Wystarczy, że napełnisz butelkę bobble i już możesz cieszyć się czystą i smaczną wodą.

co mam zrobić, gdy żywotność filtra dobiega końca?

 • Zużyte filtry możesz poddać recyklingowi tak jak normalny plastik - wystarczy, że wrzucisz go do kontenera na odpady oznaczonego kolorem żółtym (plastik), a resztą zajmie się Twój lokalny odbiorca odpadów. W niedługim czasie planujemy stworzyć system odbioru zużytych filtrów, by jeszcze lepiej poddawać je recyklingowi. Gdy Twój filtr będzie już zużyty, możesz zamówić nowy w naszym sklepie.

czy bobble poprawia smak wody kranowej?

 • Oczywiście, bobble opiera się na filtrze z węgla aktywowanego, który usuwa chlor i zanieczyszczenia organiczne z wody kranowej. Wyniki testów wykazują, iż woda spełnia wymagania Międzynarodowego Instytutu NSF w Standardzie 42 dla redukcji chloru, smaku i zapachu.

jaką wodę przefiltruje bobble?

 • bobble świetnie radzi sobie z zanieczyszczeniami chlorowymi i organicznymi, obecnymi w wodzie kranowej. Nie zalecamy jednak używania wody nieznanego pochodzenia lub gdy jest skażona.

czy mogę myć bobble w zmywarce?

 • bobble powinno być myte ręcznie, gdyż gorąca woda obecna w zmywarce może trwale uszkodzić powierzchnię butelki. Zalecamy więc delikatną pielęgnację butelki ręcznie, z użyciem płynu do mycia naczyń i ciepłej wody.

kiedy poznam, że już czas zmienić filtr bobble?

 • Jak w wypadku zwykłych filtrów domowych, najlepszym wskaźnikiem jest smak. Rekomendujemy wymianę filtra po dwóch miesiącach użytkowania, lub przefiltrowanych 150 litrach wody. Jednocześnie umożliwiamy rejestrację na bezpłatne przypomnienia o wymianie filtra co 2 miesiące.

jak długo działa mój filtr bobble?

 • Pojedynczy filtr bobble wystarcza na 300 napełnień butelki, lub 150 litrów przefiltrowanej wody. Tak więc, przy codziennym użytku, filtr bobble działa około dwóch miesięcy. Po tym czasie możesz wymienić filtr na nowy w naszym sklepie a zużyty filtr odesłać na nasz adres korespondencyjny.

lubię wodę smakową, czy mogę użyć dodatków (np. soku, oranżady w proszku) do wody w bobble?

 • bobble została zaprojektowana jedynie do usuwania zanieczyszczeń organicznych i chloru z wody kranowej, nie została przetestowana na dodawanie dodatków smakowych. Tak więc nie zalecamy używania innych płynów, jedynie wody kranowej.

czy plastik bobble jest bezpieczny?

 • Tak, bobble jest BPA FREE (wolne od biosfenolu A), zaaprobowane przez Amerykańsą Agencję ds. Żywności i Leków, nie zawiera ftalanów ani PCV. bobble jest stworzona by ciągle jej używać, jednakże jak każdy pojemnik na wodę wielokrotnego użytku, powinna być regularnie czyszczona.

czy są jakieś efekty uboczne powiązane z przyjmowaniem lub połykaniem drobinek węgla?

 • Nie, węgiel jest naturalną substancją, która może być przyjmowana bez ryzyka efektów ubocznych.

czy filtr węglowy usuwa lub zmniejsza ilość fluoru w wodzie?

 • Fluor pozostanie praktycznie w niezmienionej ilości. Niezależnie od tego, czy fluor naturalnie występuje w dostarczonej wodzie (dobra woda często zawiera fluor) lub czy fluor zostanie wprowadzony do wody publicznej celowo (wiele miast tak robi), fluor będzie w tej samej ilości przed i po filtrowaniu i tylko w niektórych przypadkach może delikatnie obniżyć się jego obecność.

czy można włożyć bobble do zamrażarki?

 • Nie zalecamy zamrażania filtra węglowego. Możesz za to bez przeszkód wkładać bobble do chłodziarki lub lodówki.

czy filtr pasuje do innych butelek?

 • Filtr bobble i butelka zostały specjalnie zaprojektowane do wspólnego funkcjonowania - by czynić wodę lepszą.

jak długo działa butelka bobble?

 • Sam filtr działa przez 300 napełnień - butelka bobble o wiele, wiele dłużej.

czy mogę dostać butelkę bobble bez filtra, i jeśli tak, to za ile?

 • Nie oferujemy butelki bobble bez filtra.

czy możecie przesłać bobble jako prezent dla innej osoby i nie ujawniać jej ceny?

 • Jasne, wystarczy że po złożeniu zamówienia określisz, że ma być wysłane jako prezent. Zapraszamy nastronę sklepu.

czy mogę umieścić logo na bobble?

 • Nie oferujemy takiej możliwości. Chcemy utrzymać bobble czystą i wolną od różnego rodzaju logo.

czy macie "ochraniacze" na bobble?

 • Obecnie nie oferujemy takiego produktu.

czy są zniżki na zamówienia hurtowe?

w których sklepach mogę kupić bobble?

 • Sprawdź uaktualnianą na bieżąco listę sklepów w zakładce ‘Gdzie kupić’.

czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli produkt mi się nie spodobał?

 • Umożliwiamy wymianę nieużywanej butelki bobble na inny kolor w 10 dni od daty zakupu. Wyślij filtr na adres Selldo Sp. z o.o., ul. Aldony 6/2A, 80-438 Gdańsk (z dopiskiem ‘wymiana filtra’). Jednakże, nie zwracamy pieniędzy za zakupiony przedmiot. Prosimy o przemyślane zakupy!

jaki rodzaj gwarancji otrzymuję kupując bobble?

 • Możesz zwrócić swoją butelkę bobble, w ciągu 10 dni od daty zakupu, jeśli produkt posiada defekt/usterkę nie wynikającą z użytku. Przedmiot wraz z dowodem zakupu wyślij na adres: Selldo Sp. z o.o., ul. Aldony 6/2A, 80-438 Gdańsk. Prosimy o przemyślane zakupy!

zamówiłem/zamówiłam niewłaściwy kolor; czy mogę go wymienić na inny?

 • Tak, możesz zwrócić nieużywany produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu, na adres Selldo Sp. z o.o., Aldony 6/2A, 80-438 Gdańsk. Z przyjemnością wyślemy właściwy kolor.

zaginęła mi osłonka, czy mogę ją dokupić?

 • W tej chwili nie posiadamy takiej możliwości.

posiadam stronę zajmującą się tematyką ‘eko’ i mam zamiar umieścić bobble na swojej stronie; z kim mam się skontaktować?

czy możecie wysłać mi mailem więcej informacji o produkcie?

 • Jasne, jednak wszystkie niezbędne informacje znajdują się tu, na naszej stronie www.butelkazfiltrem.pl :)