Twój koszyk jest pusty

nasze produkty

bobble 1000ml carry cap

bobble 550ml classic

bobble 550ml carry cap

bobble 650ml sport

Filtry i butelki bobble zostały wyprodukowane w USA, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy jakości i wykonania, oferując Klientom pewność jakości filtracji wody, trwałość produktu i najwyższą jakość użytych materiałów.

Podbiły tamtejszy rynek i przebojem weszły do największych sieci handlowych, takich jak Target, Office Depot, Old Navy, GNC, 24 Hour Fitness czy Macy's.

 

Wolne od biosfenolu A

Wszystkie elementy bobble - filtr bobble, butelka, osłona na filtr, zostały wyprodukowane z plastiku o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. bobble nie zawiera BPA (biosfenol A), PCV (polichlorek winylu) i ftalanów, które mają szkodliwy wpływ na zdrowie. Substancje te znajdują się w większości zwykłych butelek z wodą, jednakże butelka bobble jest od nich wolna. Butelka bobble zawiera znak biosfenol A free.

Dzięki temu została zaaprobowana przez istniejącą od 1906 roku rządową Agencję ds. Żywności i Leków FDA (Food & Drug Administration). To bardzo duże wyróżnienie.

 

Świetny smak bobble

Świetny smak wody z butelki bobble zapewnia niezawodny filtr z węgla aktywnego, który jest jednym z najsilniejszych absorbentów znanych człowiekowi, a przy tym przyjazny środowisku.

Zadbaj o swoje zdrowie i uciesz swoje kubki smakowe dzięki wymiennemu filtrowi bobble, który możesz kupić w naszym sklepie i u naszych Partnerów.

 

Recykling

Butelka bobble to nie zwykła plastikowa butelka. bobble jest niezwykła! Powstała z przetworzonego plastiku, wolnego od BPA (biosfenolu A), PCV (polichlorek winylu) i ftalanów, dzięki czemu jest bezpieczna dla zdrowia i spełnia najwyższe standardy jakości. Do tego jest to butelka, która uzdatnia wodę kranową i daje Ci pewność wysokiej jakości filtracji wszędzie gdzie ją zabierzesz.

Niezwykłe w bobble jest też to, że również nadaje się do recyklingu. Gdy przyjdzie na to czas, możesz wrzucić ją do kosza przeznaczonego na plastik z czystym sumieniem - dzięki użyciu jednej bobble, do środowiska nie trafi przynajmniej 300 zwykłych butelek po wodzie. Oszczędzając pieniądze, oszczędzasz też środowisko sprawiając, że wysypiska są wolne od tego rodzaju odpadów.