Twój koszyk jest pusty

nasze produkty

bobble 1000ml carry cap

bobble 550ml classic

bobble 550ml carry cap

bobble 650ml sport

Sygnowane butelki bobble Karima Rashida na aukcji charytatywnej WOŚP!

 

Butelki bobble cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Ich popularność wynika z faktu oszczędności, jakie daje używanie bobble, jak również jest efektem wysokiej użyteczności i unikalnego designu. Projekt butelki oczyszczającej wodę bobble, autorstwa Karima Rashida, wyróżnia jeszcze jedna cecha. Pomoc potrzebującym.

Karim Rashid, który projektował dla takich marek jak Swarovski, Prada czy Kenzo, chcąc wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazał 10 sygnowanych przez siebie butelek bobble na rzecz aukcji charytatywnych na Allegro.pl. Dzięki jego wsparciu, środki uzyskane na licytacji bobble zostaną przekazane na rzecz WOŚP i wspomogą Orkiestrę w swych działaniach statutowych, w szczególności w zakresie ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Stań się częścią sukcesu bobble dla WOŚP. Weź udział w licytacji jednej z 10 butelek bobble sygnowanych przez Karima Rashida. Wylicytuj wyjątkowe bobble (jest tylko 10 sztuk takich butelek na świecie) i wesprzyj Orkiestrę. Licytacje trwają do 13 stycznia 2013 roku - dnia Wielkiego Finału WOŚP.

Aukcje dostępne są na portalu aukcyjnym Allegro.pl