Twój koszyk jest pusty

nasze produkty

bobble 1000ml carry cap

bobble 550ml classic

bobble 550ml carry cap

bobble 650ml sport

 

Pierwsze takie miejsce w Polsce !

 

Wegetariański i Wegański Ośrodek Wypoczynkowy „Drzewo Życia” w Sianowie na Kaszubach powstał z potrzeby stworzenia miejsca, w którym każdy wege gość będzie się czuł jak u siebie. Właścicielom zależało aby zapewnić wypoczynek na europejskim poziomie, który jednocześnie będzie etyczny i ekologiczny. Bo przecież wypoczywać możemy także bez uszczerbku dla naszych idei, przyrody czy zwierząt.

Ośrodek znajduje na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, na turystycznym szlaku kaszubskim nad jeziorem Sianowskim, a to wszystko, zaledwie 50 km od Gdańska.

 

Jest to niewątpliwie tak ciekawe miejsce pod względem przyrodniczym, że praktycznie każdy amator sportu znajdzie w jego okolicach coś dla siebie. Możesz pobiegać nad pobliskim jeziorem Sianowskim, uprawiać nordic walking w pięknych lasach Mirachowskich, wybrać się na wycieczkę trasami rowerowymi, czy uprawiać sporty wodne, a i dla amatorów górskich wędrówek coś się znajdzie, bo mamy w okolicy najwyższe góry w północnej Polsce.

 

 

 

 

Prócz atrakcji przyrodniczych w Ośrodku czekają na gości liczne udogodnienia mające na celu uczynić pobyt miłym i ciekawym, są to między innymi:

  • sauna;
  • masaże;
  • sala fitness;
  • ogród z domkiem letnim;
  • kominek na zewnątrz;
  • piec do wypieku chleba na zewnątrz;
  • miejsce na ognisko;
  • pokazy filmów o zielonej tematyce;
  • lekcje jazdy konnej – latem;
  • kuligi – zimą;

 

Chcemy aby Wegetariański i Wegański Ośrodek Wypoczynkowy „Drzewo Życia” odgrywał znaczącą rolę w propagowaniu idei wegetarianizmu i weganizmu, życia zgodnie z naturą, ekologicznie, etycznie bez przemocy i okrucieństwa wobec zwierząt. Dlatego też domowi pupile naszych gości są u nas mile widziani.

Ośrodek dysponuje miejscami dla 25 gości w wygodnych pokojach i apartamentach 2,3,4,5, osobowych, każdy z pokoi jest wyposażony w łazienkę i toaletę. Nasze pokoje mają za zadanie zapewniać komfort gości niezależnie od tego czy jest to para wegan z kotem, wegetariańska rodzina z dziećmi, czy grupa wege sportowców.

Zapewniamy wegetariański i wegańskie menu na cały dzień – śniadania, obiady (dwa dania + deser) i kolacje. Posiłki są nielimitowane co w praktyce oznacza, że każdy ma możliwość najedzenia się do syta. Istnieje także możliwość dostosowania posiłków do specjalnych wymagań lekarskich.

 

 

 

Zarówno posiłki wege jak i wegan przygotowywane są z zachowaniem restrykcyjnych zasad i wymagań każdej z diet. Jednakże niezależnie od rodzaju diety każdy gość otrzyma kompletny, wartościowy posiłek oparty na wieloletnim doświadczeniu oraz ciągle doskonalonych innowacyjnych recepturach, bo nasza kuchnia nie stoi w miejscu a ciągle się rozwija.

I co najważniejsze w naszym Ośrodku nigdy nie poczujesz się przy posiłku jak ktoś dziwny.

 

Zapraszamy

www.drzewozycia.org/wczasy

www.facebook.com/wegewypoczynek