Butelka filtrująca

W sklepie bobble znajdziesz unikalne rozwiązania dotyczące filtracji wody kranowej - butelki filtrujące i dzbanki filtrujące, a także wymiene filtry węglowe oraz inne akcesoria do nawadniania, jak pięknie wykonane bobble presse do zaparzania kawy czy herbaty. 

Sklep bobble oferuje Ci produkty najwyższej jakości. Butelki bobble wykonane zostały z materiałów pozbawionych BPA, ftalanów i PCV. Konkretne modele są też przeznaczone do mycia w zmywarkach, są więc niezwykle odporne. Kubki bobble presse oraz bobble insulate wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, oraz izolowane próżniowo, dzięki czemu Twoja kawa czy herbata pozostanie gorąca przez wiele godzin. Potwierdzają to opinie naszych Klientów, którzy niekiedy chcieliby by nasze kubki termiczne izolowały nieco krócej...

Wszystkie produkty bobble cechuje dbałość o szczegóły i jakość wykonania - zarówno butelka filtrująca bobble jak i dzbanek filtrujący bobble jug zapewniają Ci świeżą i czystą wodę wszędzie gdzie jesteś.

w wersji klasycznej to propozycja dedykowana osobom poszukującym unikalnych i jednocześnie praktycznych rozwiązań. Okaże się doskonała dla każdego, kto chce mieć ulubioną wodę zawsze przy sobie. Co najważniejsze, butelka została wyposażona w specjalny filtr z wkładem węglowym, który sprawia, że nawet woda kranowa staje się zdatna do picia. Dzięki temu możesz mieć dostęp do zdrowego napoju, gdziekolwiek się znajdujesz! Butelka o pojemności 550 ml jest niezwykle poręczna - można ją zabrać do szkoły, pracy, a nawet na trening. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, a jej design nawiązuje do najnowszych trendów. Butelka filtrująca zawiera pierwszy filtr w wybranym kolorze oraz plastikową osłonkę na filtr. Produkt w całości składa się z materiałów przyjaznych środowisku. Wybierając bobble, dbasz zatem nie tylko o własne zdrowie, ale także o ekologię. 

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.