Butelki filtrujące bobble sport to niezwykłe połączenie wysokiej funkcjonalności i unikalnego wyglądu. Zadowolonych użytkowników zachwyca zwłaszcza ich estetyka oraz materiał wykonania, który doskonale wpisuje się w filozofię zdrowego stylu życia. Butelka filtrująca bobble sport ma 650 ml pojemności i jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych: szarym, niebieskim, czerwonym, zielonym, różowym i fioletowym. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób aktywnie uprawiających sport – filtruje wodę w trakcie picia, co sprawia, że nie trzeba na nią czekać ani chwili. Co najważniejsze, butelkę można zabrać ze sobą wszędzie, aby szybko i bez trudu uzupełnić płyny podczas fitnessu, biegu lub innej formy aktywności. Wyjątkowy wygląd i wysoka użyteczność dla sportowców to jednak nie jedyne zalety produktu. Butelka filtrująca bobble sport oczyszcza wodę kranową z zanieczyszczeń organicznych i chloru, pozostawiając przy tym niezmienioną ilość minerałów. Jedna butelka może zastąpić aż 300 zwykłych butelek z wodą, dlatego jest szczególnie przyjazna dla środowiska. To obowiązkowa propozycja dla osób dbających o ekologię i własne zdrowie.

Planując zakup bidonu, trzeba zastanowić się, jak wygląda nasz rytm dnia i zwyczaje związane z piciem wody. Butelka sportowa zabierana w plener lub na długi trening poza domem powinna być odpowiednio pojemna. Jeśli w ciągu dnia nie ma możliwości uzupełnienia zawartości, najlepiej wybrać taką o pojemności aż 1000 ml. Do pracy, szkoły lub użytku domowego wystarczą mniejsze modele mieszczące 550, 590 bądź 650 ml. Jeśli butelka będzie często przenoszona, warto przyjrzeć się temu, ile waży. W ten sposób uda się wybrać tę lekką i poręczną. Nie ma sensu obciążać kręgosłupa niepotrzebnym ciężarem.

Jeśli chodzi o bidon sportowy, zadbajmy, by był wykonany z bezpiecznych materiałów. Nie powinien zawierać przede wszystkim bisfenolu A (BPA), polichlorku winylu (PCV) i ftalanów, czyli substancji, które mogą wytrącać się do wody, wywierając negatywny wpływ na organizm. Szczelność butelki będzie istotną cechą, jeśli używamy jej w drodze i codziennie wrzucamy do plecaka lub torby. Trzeba się także zastanowić, czy butelka ma służyć do przenoszenia zimnych i gorących napojów, czy może temperatura płynu nie jest specjalnie istotna.