bobble presse to dwuczęściowy zestaw przeznaczony do parzenia kawy typu aeropress, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz silikonu odpornego na działanie wysokich temperatur. Przy ich użyciu możesz przygotować ulubioną kawę w zaledwie 3 minuty, a następnie zabrać ją ze sobą, gdziekolwiek się wybierzesz. Jedyne, co musisz zrobić to zalać kawę, a następnie wcisnąć przycisk. bobble presse została wyposażona w specjalny mikrofiltr, którego zadaniem jest oddzielenie fusów z parzonej kawy. bobble presse nie tylko oferuje możliwość parzenia kawy, ale również utrzymuje ją gorącą przez wiele godzin! To obowiązkowa propozycja dla wszystkich kawoszy. bobble presse ma 385 ml pojemności i dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Zaprojektowana została w Stanach Zjednoczonych. To doskonały upominek dla osób ceniących smak dobrej kawy. Aktualnie znajdziesz ją w naszym sklepie w promocyjnej ofercie cenowej! 

 

Czytaj więcej

Szybkie i pyszny sposób parzenia kawy w kubkach bobble presse

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów na świecie. Każdy kawosz ma swój ulubiony smak oraz dodatki. W naszym sklepie waterbobble oferujemy specjalne kubki, które usprawnią cały proces parzenia i sprawią, że napój zawsze będzie pyszny.

Kawa jak z kawiarni w trzech prostych krokach

Nasz kubek do parzenia kawy został zaprojektowany przez specjalistów od Aeropress. Dzięki temu w każdej chwili możesz otrzymać idealny napój, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Cały proces trwa tylko 3 minuty, a efektów doceniają bariści w kawiarniach. Wystarczy, że nasypiesz kawę do kubka, zalejesz ją wodą, naciśniesz przycisk i wypijesz aromatyczny napój, który tak uwielbiasz.

Oszczędzaj z naszymi kubkami

Fenomen naszych produktów polega na tym, że jednocześnie wydajesz mniej pieniędzy oraz chronisz środowisko. Nie musisz dłużej kupować kawy w jednorazowych kubkach z automatów lub w kawiarni. Bądź świadomy i ciesz się wszystkimi korzyściami.

Czym wyróżnia się kubek z mikrofiltrem do parzenia kawy?

Fusy to jeden z największych problemów osób pijących kawę. Z tego względu tak bardzo zależało nam na tym, aby nasze kubki miały specjalny mikrofiltr. Dzięki temu fusy zostają oddzielone od kawy i nie trzeba przejmować się nieprzyjemnymi drobinkami, a także goryczą. Kawa nie ulega przeparzeniu, dzięki oddzieleniu mikrofiltrem od esencji.

Zawieź swoją ulubioną kawę, dokąd chcesz

Nasze kubki mają zamykane górne wieko, dzięki czemu pełnią też funkcję termosu. W ten sposób możesz zalać kawę przed wyjściem do pracy lub przed wyjazdem i napić się, kiedy tylko zechcesz – bez obawy, że wystygnie. Koniec z niskim ciśnieniem czy spadkiem energii! Sprzedawane przez nas kubki do parzenia kawy z pewnością przypadną Ci do gustu.

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.