bobble ice tray magenta/blue

kod EAN: 0814547019186
14,90 
Produkt: dostępny
Wysyłka: do 24 godzin

Masz aż 30-dniowe prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zamówienia opłacone do godziny 12.00 mają gwarancję wysyłki tego samego dnia, opłacone w poźniejszym czasie mogą być wysłane tego samego lub następnego dnia roboczego.

  • 9,90 zł - Paczka w Ruchu (wybrane produkty)
  • 11,90 zł - Kurier Pocztex48
  • 12,90 zł - Paczkomaty Inpost
  • 14,90 zł - Kurier UPS/DPD
  • 17,90  - Przesyłka kurierska pobraniowa
  • 0 zł - darmowa dostawa powyżej 200 zł

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. 

Tacka do lodu bobble sprawia, że 14 zamrożonych kostek lodu w kształcie bobble, idealnie dopasowuje się do wszelkich butelek bobble. Kolorowa, plastikowa tacka na żywność. Można układać w stosy, można myć w zmywarce. Produkt wolny od BPA.