Marka bobble posiada w swojej ofercie nie tylko butelki filtrujące, ale także praktyczne lunchboxy, które można zabrać ze sobą wszędzie, np. do pracy lub do szkoły. Nie są to jednak zwykłe pojemniki do przechowywania jedzenia. Lunchboxy bobble zostały wyposażone w chłodzący klips wielorazowego użytku, który wpina się do środka pokrywy. Ten prosty element sprawia, że opakowanie utrzymuje chłód nawet przez 2 godziny, dzięki czemu jedzenie zawsze jest świeże. Odpowiednie schłodzenie zapewnia również silikonowa taśma oraz uszczelka. 

W lunchboxie znajduje się też zdejmowana półka. Do pojemnika można więc włożyć kanapki, owoce, warzywa, orzechy i inne przekąski, a ich smaki nie będą się przenikać. Produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów, wolnych od BPA. Nadaje się do użytku w kuchence mikrofalowej, jak również w zamrażarce. Co ważne, można go także myć w zmywarce. Lunchbox, podobnie jak butelka filtrująca od bobble, wyróżnia się ciekawym i niebanalnym designem. Dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych i atrakcyjnej ofercie cenowej. 

Czytaj więcej

Ekologiczne pojemniki Lunchbox odmienią Twoje posiłki

W sklepie waterbobble znajdziesz pojemniki idealne do pracy czy szkoły. Wysoka jakość produktów sprawi, że będziesz korzystać z nich bardzo długo. Dodatkowo ruchoma półka umożliwi oddzielenie różnych części dania lub nawet przenoszenie przekąsek wraz z drugim śniadaniem czy lunchem. Wybierz swój lunchbox – sklep waterbobble pomoże zadbać o zdrowie W naszej ofercie dostępne są lunchboxy, dzięki którym nie będziesz musiał kupować gotowych posiłków. Stawianie na zbilansowaną dietę stanie się znacznie łatwiejsze, kiedy zastosujesz nasze pojemniki. Wtedy też lepiej poradzisz sobie ze stresem oraz zadbasz o smukłą sylwetkę. Pojemnik na lunch, który gwarantuje świeżość Posiłki powinny być nie tylko zdrowe, ale też dobrej jakości. Tylko w ten sposób będą naprawdę smaczne. Szczególnie latem zachowanie świeżości owoców oraz dań jest utrudnione. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu okaże się nasz lunchbox Pojemnik ma specjalny chłodzący klips, wielorazowego użytku. W ten sposób możesz utrzymać niższą temperaturę jedzenia nawet przez 2 godziny. To idealne rozwiązanie, kiedy zechcesz zjeść coś orzeźwiającego i świeżego.

Ekologiczny pojemnik do pracy

Oferowane przez nas lunchboxy wykonane są z tworzywa pozbawionego BPA, dzięki czemu są bezpieczne i można bez obawy wkładać do nich jedzenie. W dodatku każdy dostępny u nas pojemnik na śniadanie czy obiad można bez problemu umyć ręcznie lub włożyć do zmywarki. Kupowanie jednorazowych pojemników i woreczków foliowych zagraża środowisku, dlatego postanowiliśmy zaoferować alternatywne rozwiązanie dla tego problemu.

Dla kogo?

Wszystkie nasze pojemniki mają logo bobble Lunch box staje się w ten sposób bardziej stylowy. Każdy model jest dodatkowo zabezpieczony silikonową opaską, aby zyskać pewność, że nie otworzy się nawet w trakcie transportu. Będą zatem doskonałym wyborem dla:

• dzieci i nastolatków chodzących do szkoły,

• studentów,

• osób pracujących, które chcą zacząć jeść zdrowiej i regularniej,

• podróżujących służbowo oraz prywatnie.