Jeśli dbasz o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a także starasz się żyć proekologicznie, dzbanek filtrujący to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Kupowanie wody mineralnej w plastikowych butelkach należy do przeszłości. Dzbanek daje Ci stały dostęp do świeżej i krystalicznie czystej wody. Wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany filtr węglowy, który niezwykle szybko i skutecznie oczyszcza wodę z chloru, zanieczyszczeń organicznych oraz metali ciężkich. Co ważne, jednocześnie przepuszcza wszystkie pierwiastki korzystne dla zdrowia, pozwalając Ci cieszyć się doskonałą wodą.

dzbanek z filtrem

Dzbanek z filtrem świetnie sprawdza się zarówno w domu, w biurze, jak i innym miejscu pracy. Rezygnacja z zakupu wody butelkowanej niesie z sobą szereg korzyści. Te najbardziej oczywiste wiążą się z ochroną środowiska naturalnego – filtrując wodę samodzielnie, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości plastikowych odpadów, a także nie wspierasz złożonego procesu butelkowania i transportu wody. Niewątpliwą zaletą jest też oszczędność finansowa. Wydatki związane z zakupem dzbanka i późniejszą wymianą filtrów są zdecydowanie mniejsze niż te przeznaczone na zakup wody w butelkach.

dzbanek do filtrowania wody

Oferowany przez nas dzbanek do filtrowania wody to nowoczesny produkt, który jest nie tylko funkcjonalny, ale też stanowi atrakcyjny element wnętrza. Dzięki swej smukłości i ergonomicznemu kształtowi nie zabiera dużo miejsca. Posiada on nowoczesny design i ciekawą kolorystykę – z łatwością dobierzesz taki, który idealnie będzie pasował do Twojej kuchni. Nasz dzbanek z filtrem węglowym został wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, co zapewnia mu trwałość i długi okres bezproblemowego użytkowania. Materiał, z którego powstaje (plastik RPET) spełnia najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa i pozbawiony jest substancji szkodliwych, takich jak BPA (biosfenol A), ftalany i PCV (polichlorek winylu). Dzbanek bobble jug ma aż 2 litry pojemności, a jeden filtr pozwala na oczyszczenie 100 litrów wody. Po tym czasie z łatwością wymienisz go na nowy.