Codzienne korzystanie z butelek oraz dzbanków filtrujących niesie z sobą sporo korzyści. Możesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą, która kosztuje Cię niewspółmiernie mniej niż woda butelkowana, a dodatkowo nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko.

Jeśli stosujesz dzbanki i butelki filtrujące, pamiętaj o regularnej wymianie filtrów, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że woda, którą pijesz jest wysokiej jakości. W butelkach i dzbankach bobble znajdują się zaawansowane technologicznie filtry do oczyszczania wody, zbudowane z aktywnego węgla. Pozbawiają one wodę wszelkich niekorzystnych substancji, takich jak chlor i zanieczyszczenia organiczne, zachowując jednocześnie pierwiastki cenne dla zdrowia. Co więcej, filtr węglowy usuwa także nieprzyjemny zapach i posmak wody z kranu, dając Ci w efekcie wodę nie tylko czystą, ale i smaczną. Te właściwości potwierdza spełnianie przez nasze filtry wymogów NSF International Standard 42 i pozytywne opinie Klientów.

Obecne w naszych produktach filtry są bardzo wydajne. W przypadku dzbanków jeden filtr pozwala na skuteczne oczyszczenie 100 litrów wody, a w butelkach filtrujących wystarcza na 150 litrów. Dzięki specjalnej budowie filtry węglowe bobble wyróżniają się tym, że uzdatniają wodę w tempie o wiele szybszym niż te klasyczne obecne na rynku. Nie musisz czekać, aż woda powoli przepłynie przez filtr, bo dzieje się to praktycznie momentalnie. To daje Ci oszczędność czasu i komfort, że swoją doskonałą wodę możesz mieć w każdej chwili, gdy tylko jej potrzebujesz.

Produkty bobble powstają z wysokiej jakości materiałów, które wykazują dużą trwałość i odporność. Dzięki temu można z nich korzystać przez długi czas i wciąż będą doskonale spełniać swoją funkcję. Twoja butelka filtrująca będzie służyła Ci przez długi czas, wystarczy, że odpowiednio o nią zadbasz i będziesz regularnie wymieniać filtr.

W naszym sklepie możesz nabyć filtry zarówno do butelek, jak i dzbanków bobble. Kupując oryginalne produkty, zyskujesz pewność, że gwarantują bezpieczeństwo i stuprocentową skuteczność.