O nas

W 2008 roku nasi założyciele, Richard i Stephanie Smiedt, projektowali produkt w Azji, kiedy przeszli obok wysypiska, na którym piętrzyły się odpady z produkcji. Ogromna skala tego zjawiska, zaparła im dech w piersiach (całkiem dosłownie). Pole to było uzmysłowieniem tego, co często wydaje się niewidoczne - znaczenia produkcji i konsumpcji. Richard i Stephanie poczuli się w obowiązku pójść w inną stronę.

Skupili oni swoją uwagę na jednorazowych butelkach z tworzywa sztucznego. Jeśli te butelki miały tak morderczy wpływ na środowisko naturalne, to po prostu musieli je wymyślić od nowa. Widzieli, że konsumenci chętnie zastąpili jednorazowe siatki na zakupy torbami wielokrotnego użytku i mieli pewność, że postąpią tak samo z plastikowymi butelkami. Efektem ich prac stała się bobble.

Wszystkie rodzaje bobble cechuje trwałość i wysoka jakość zastosowanych materiałów. Projektujemy trwałe i piękne produkty codziennego użytku - tak aby dawały przyjemność każdego dnia, bez względu na to, gdzie jesteś. bobble daje Ci to, czego oczekujesz - pysznej porannej herbaty lub kawy z bobble presse, owocowego nawodnienia w trakcie dnia na uczelni lub w pracy z bobble infuse, czy uzupełniania płynów w trakcie ćwiczeń fitness lub jogi z bobble sport. Tak, bobble po prostu działa razem z Tobą.